Chraňte svoji pleť a oblečte ji do kvalitních, přírodních krémů

.

Naše pleť je pravidelně po celý rok vystavována prachu, smogu, kouři, výparům a jiným nečistotám, ale také nepřízni počasí, větru, slunci a mrazu. Bez řádné a důkladné každodenní pravidelné péče se pleť stává zašedlou, bez lesku, bez vitality a pružnosti a ochabuje mnohem rychleji. S tímto se také rychleji na pleti utvoří vrásky.
pleťový krém
Denní ošetřující krém by měl být naším každodenním kosmetickým pomocníkem a výbavou. Přírodní a bio denní krémy naší pleti dodají potřebnou výživu, hydrataci, vitamíny a minerály. Každá pokožka je jiná a má jiná problémy a požadavky.
Vybíráme mezi krémy, které jsou určeny pro suchou, citlivou, mastnou, smíšenou, či normální pleť. Kvalitní přírodní a bio krémy nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a minerální oleje, které jsou vyrobeny z ropy.

Základním složením denních přírodních a bio krémů na obličej je
bambucké máslo,
olivový olej,
mandlový olej,
minerály z mrtvého moře,
včelí vosk,
včelí med,
mléko.
krém na koleni
Dále denní krémy obsahují výtažky z ovoce, květin a bylinek. Tyto produkty v bio kvalitě jsou vykupovány od lokálních farmářů, kteří je pěstují bez použití chemikálií. Díky tomu mají tyto složky velmi vysoký obsah účinných látek, které blahodárně působí na naši pleť.

.

Denní krémy poskytují pokožce hydratační látky

Denní krémy pleť nezatěžují a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Na rozdíl od nočních pleťových krémů jsou lehčí konzistence.
K denním pleťovým krémům je vhodné si též pořídit noční pleťový krém, nejlépe té samé značky, jako krém denní.

Noční pleťové krémy se starají o naši pleť během nocí tím, že vytvářejí ochrannou bariéru, která zabraňuje poškozování pleti od nepříznivých okolních vlivů i během dne.
krém na obličej
Noční pleťový krém má mnohem hutnější konzistenci, než krém denní a vydatně tak napomáhá regeneraci a detoxikaci pleti během spánku.

Chraňte svoji pleť a oblečte ji do kvalitních, přírodních krémů
4.7 (93.33%)3
.