I v největších vedrech bude voda stále perfektní

Myslíte, že pořídit si zahradní bazén by znamenalo pořídit si také další starosti? Nemusí to být vždy tak docela pravda. Stačí, pokud si najdete vhodné pomocníky, kteří se budou o vaše relaxační zařízení starat společně s vámi. Takovým pomocníkem je samozřejmě nezbytná bazénová chemie.

lekce plavání

  • Ta pomůže především v tom, aby vaše voda byla neustále v perfektním stavu nejen pro oko, ale také pro pokožku.

Dobrou volbou jsou multifunkční tablety 5v1 https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1,které jsou velice účinné, a přitom zdravotně naprosto nezávadné.

  • I v největších vedrech si budete moci užívat průzračnou vodu bez jakýchkoliv nečistot.

Jaké jsou funkce těchto tablet

Multifunkční tablety 5v1 dovedou udržet optimální koncentraci chloru v bazénové vodě. Příliš vysoká koncentrace není vhodná pro naše zdraví. Opačné hodnoty nezaručí zdravotní nezávadnost samotné vody.

  • Odstraní nežádoucí nečistoty a zákal. Voda bude projasněná a stabilizovaná. Což znamená, že nebude problém s takzvanou tvrdostí. To se stává zejména v případech, kdy se bazén plní studniční vodou, která není žádným způsobem upravována.

Důležitá je i hodnota pH.Doporučený interval se má pohybovat v rozmezí od 6,8 do 7,6. Tento parametr je velice důležitý právě při dávkování bazénové chemie. Proto je nejprve žádoucí tyto hodnoty upravit a až poté používat například chlor nebo kyslík.

bazén

  • Multifunkční tableta také dovede odstranit nežádoucí a nebezpečné vodní řasy už v jejich zárodku. Pokud budete pravidelně dávkovat tento přípravek, pak se s řasou po celou koupací sezónu nesetkáte.
    • Jak to dokáže?Docela jednoduše – látky, které tableta obsahuje, mechanicky naváží na řasu a odstraní ji ještě před tím, než dojde k masivnímu růstu.

Díky multifunkčním tabletám je péče o zahradní bazén bezproblémová a jednoduchá. Ještě váháte, jestli si ho pořídit?