Kde uspořádat nejlepší oslavu narozenin v Brně?

Váš potomek bude mít již za krátko narozeniny a vy stále marně přemýšlíte, kde to oslavit? Věřte, že lepší variantu než oslavu narozenin v Brně v Jump Parku nenaleznete!
Pro děti je přichystáno mnoho atrakcí a lákadel, zároveň vás dětská oslava nebude stát majlant, neboť je pro všechny tyto akce připraveno zvýhodněné vstupné. Pokud se tedy rozhodnete pro tuhle variantu, vždy je základem, si vše řádně dopředu rozmyslet a kontaktovat Jump Park v Brně se všemi konkrétními požadavky, neboť jedině tak může být stoprocentně vyhověno všem vašim požadavkům.
dětský narozeninový dort
Pokud je oslavenci a jeho kamarádům do deseti let, je lepší volit variantu oslavy s trenérem. Nejenže je zajištěna větší bezpečnost dětí, ale i koordinace. Všichni rodiče si tedy budou moci v klidu sednout na baru a dát si například kávu nebo čaj, bez starostí z toho, že se jejich dětem něco přihodí.
Výhodou je, že si do těchto prostor můžete přinést své drobné občerstvení, nebo rovnou celý dort, bez kterého se žádná oslava narozenin neobejde.
V celé aréně se nachází mnoho atrakcí, které děti mohou využít, pokud by je přestalo bavit klasické volné skákání. Jednou z největších lákadel je skákání do pěnových kostek. Tuto zábavu děti prostě milují! Novinkou je i battle beam, což je hrazda, ze které se hráči navzájem snaží shodit. Nemusíte se bát, že by se někomu něco mohlo stát, neboť děti vždy dopadnou opět do pěnových kostek.
narozeninová tabule
Další skvělou zábavou je házení na koš. Pokud by děti chtěli, mohou si zahrát plnohodnotný basketball. Házení na koš na trampolínách je prostě skvělá zábava, která zcela určitě zabaví i ty, kteří za normálních okolností na míčové hry nejsou.
Zdatnější a starší děti si mohou vyzkoušet například i ninja dráhu, nebo zahrát vybíjenou. Zkrátka vyžití je celá řada a věřte, že nikdo nebude odcházet domů zklamaný a znuděný.