Už nemusíte slast ze vzrušení a potěšení prožívat sami!

Zahoďte umělé pany, různá vibrační vajíčka na penisy či gely na masturbaci. Není to přece nic pro krásného, dospělého a zdravého člověka. Vy přece potřebujete ženu, která vás vzruší. Potřebujete se také oddávat svým touhám, potěšení. Chcete přece zase opět cítit krásnou a nahou ženu vedle svého těla. Jemně ji hladit a ona s vámi budou kouzlit ty nejkrásnější prožitky. Jistě si zasloužíte cítit to vzrušení, kdy se vám při prvním pohledu postaví a také bude velkým úspěchem, když je necháte dojet až do konce, což je samozřejmě při těchto procedurách žádoucí.
muž
Nejedná se o sexuální služby a klasický sex nebo orální vám opravdu poskytovat nebudeme. Ale jedná se o vysoce postavené profesionální masérky, které provádějí velice vzrušující erotickou masáž: http://erotic-massage-angel.cz/.
Jaké jsou tedy úkony erotické masáže?
Základní znalosti jistě bude mít každý a také si pod tímto pojmem něco přestavíte. Co však může být odlišné, tím mohou být různé druhy masáží, které poskytujeme:
hlína
1.       Klasická– zde si můžete přiobjednat například masáž prostaty nebo také svůdný taneček na vašem klíně, který je vykonáván dopředu před jakoukoli další procedurou. Příjemně vás navnadí a pocity vzrušení pak jistě budou ještě větší.
2.       Lingham– penis, na který se zaměřujeme. Tento název může být odstrašující, jde však o naprosto nevinnou část, kdy se budeme těšit z vašeho pohlavního orgánu a budeme jej stejně tak jako při ostatních procedurách masírovat. Je to možné i nohama, kdyby to někoho lákalo – jmenuje se to footjob.
3.       Nuru– tělo na tělo. Už samotný název napovídá, co se bude dít. Daná profesionálka bude ležet na vašem těle, budete se o ni moci třít a různě se hladit jistými částmi těla. Velice vzrušující představa. Používá se speciální nuru gel, kterým budete oba namazáni.
4.      Mýdlová– při této se používá mýdlová pěna, která vás příjemně navnadí. 

Už nemusíte slast ze vzrušení a potěšení prožívat sami!
4.5 (90%)2